Program
O programie
Cykle
Retrospektywy
Goście festiwalu
Indeks filmów
Kalendarz projekcji
Muzyka
Muzyka na 8. MFF ENH
Koncerty i filmy nieme
z muzyką na żywo
Arsenał - klub festiwalowy
Bilety
Filmy o muzyce
Program do druku (PDF)
Pokazy na Dolnym Śląsku
Muzyka na 8. MFF Era Nowe Horyzonty

Muzyka od lat obecna na festiwalu i zawsze bardzo istotna, w tym roku objawi się uczestnikom w trzech odsłonach. Po pierwsze festiwalowi towarzyszyć będzie szereg koncertów oraz pokazów filmów niemych z muzyką na żywo. Występy Michaela Nymana, współpracowniczki Theo Angelopoulosa - Eleni Karaindrou czy światowa premiera opery filmowej Csoma, węgierskiego eksperymentatora Tíbora Szemzo z pewnością okażą się atrakcją, zarówno dla uczestników festiwalu, jak i wrocławian.

Festiwalowe wieczory publiczność powinna sobie zarezerwować na przeżywanie muzycznych wrażeń. W klubie festiwalowym, w tym roku umiejscowionym w Arsenale, 400 metrów od kina Helios, codziennie będzie można posłuchać muzyki na żywo. Występy zespołów oraz sety dj-ów z całą pewnością złożą się na eklektyczny obraz najważniejszych tendencji panujących we współczesnej muzyce.

Również w programie filmowym festiwalu jak co roku nie zabraknie obrazów skupionych na muzyce. Rejestracje koncertów oraz filmowe portrety zarówno ikon współczesnej popkultury, jak i objawień ostatnich lat uzupełnią obraz NOWYCH HORYZONTÓW muzyki.

Szczegółowy program wraz z datami oraz cenami biletów:

Koncerty i filmy nieme z muzyką na żywo

Klub festiwalowy

 

Sprzedaż on-line karnetów na koncerty w klubie oraz pojedynczych biletów od 3 czerwca 2008 na stronie www.eranowehoryzonty.pl:

kup bilety na koncerty

kup karnet klubowy (105 zł)

oraz w serwisach:

Moje NH
Strona archiwalna
Nawigator
PWŚCPSN
17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
Program:
Moje filmy:
Indeks A-Z
Koncerty w Arsenale
Wydarzenia w Operze
Szukaj filmu/reżysera:
Skocz do cyklu: